Kisállat gondozó / Bolti eladó állás

Kisállat szakeladó és gondozó

Cégünk egy dinamikusan fejlődő kisvállalkozás, célunk, hogy szakszerűen felkészítsük a leendő gazdikat a megfelelő állattartásra, ismertessük a kiválasztott állatka igényeit és a gondozásával kapcsolatos tudnivalókat.

Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol az állatok mindennél fontosabbak? Neked is van otthon házi kedvenced? Akkor remek helyen vagy!

Mi is tartunk otthon kutyákat, macskákat, rágcsálókat, de üzletünkben egy másik szenvedélyünknek hódolunk, ez pedig a hüllőtartás! Kifejezetten a hüllőkkel és akvarisztikával és törpesünnel foglalkozunk, így olyanok jelentkezését várjuk, akik ezekkel a különlegesebb állatkákkal is szívesen foglalkoznak, mint például teknősökkel, kaméleonokkal és agámákkal, netalántán egy aranyos sündisznóval!

Főbb feladatok, munkák:

  • A kedves vásárlók kiszolgálása és precíz tájékoztatása! (Nekünk vannak a legnagyobb állatfanatikus vásárlóink, egész nap az állatokról beszélhetsz!)
  • Szakszerű tanácsadás az állatokkal kapcsolatban, termékek ajánlása.
  • Pénzkezelés, kasszázás.
  • Termékek rakodása, polcok folyamatos feltöltése, hogy a vásárlóinkat rendszerezett és teli kínálat várja.
  • Üzlet tisztán tartása, beleértve a kisállatokat is természetesen.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A legfontosabb, hogy szeresd az állatokat!
  • Szeresd a kihívásokat és szeress új dolgokat tanulni!
  • Ne riadj vissza az önálló munkavégzéstől!
  • Érts egyet azzal, hogy a fél munka, nem munka!
  • Középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kereskedelmi, eladói tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ha már eleve profi állattartó vagy! 🙂

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Év végi prémium
  • Munkavállalói vásárlói kedvezmények
  • Céges társasjátékklub használat
  • Kedvezményes társasjátékbérlés és vásárlás munkavállalóinknak
  • Előrelépési lehetőségek
  • Csapatépítési lehetőségek
  • Üdítőital kedvezmény
  • Kávézási lehetőség
  • Egy fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol az állatok vannak mindig a középpontban.
  • Sokat tanulhatsz a kisállatokról tőlünk.
  • COVID álló munkahely vagyunk, a helyed garantált.
  • Stabil hátterű családi vállalkozás vagyunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmedet, fényképes önéletrajzodat várjuk fizetési igényed megjelölésével.

A munkavégzés történhet teljes munkaidőben, de nyitottak vagyunk a részmunkaidős munkatársak jelentkezésére is.