Kisállat felszerelés csomagoló és árufeltöltő állás

Kisállat felszerelés csomagoló és árufeltöltő

Cégünk egy dinamikusan fejlődő kisvállalkozás, célunk, hogy szakszerűen szolgáljuk ki ügyfeleink igényeit és minden rendelést, terméket azonnal el tudjunk juttatni a megrendelőink részére.

Igyekszünk a piacon a legjobbá válni és ehhez keressük munkatársainkat nagytarcsai raktárunkba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező áruk átvétele, feltöltése a polcokra és adminisztrálása
  • Csomagok összekészítése és becsomagolása
  • Rendelések kezelése, adminisztrálása
  • Termékek rakodása, polcok rendezése
  • A raktár és a munkakörnyezet tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szereted a kihívásokat és szeress új dolgokat tanulni!
  • Ne riadj vissza az önálló munkavégzéstől!
  • Érts egyet azzal, hogy a fél munka nem munka!
  • Jó fizikum, állóképesség
  • Középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Office ismeretek
  • Adminisztrációs munkaköri tapasztalat
  • Raktárban szerzett tapasztalat
  • Rendelkezel némi ismerettel az állatok világáról

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Egy fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol mindig pörgés van, és sosem fogsz unatkozni.
  • Sokat tanulhatsz a kisállatokról tőlünk.
  • Stabil hátterű családi vállalkozás.
  • Előrelépési lehetőségek.
  • COVID álló munkahely, a helyed garantált.
  • Munkavégzés ideje: H-P: 10-18 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmedet, fényképes önéletrajzodat várjuk fizetési igényed megjelölésével.

A munkavégzés történhet teljes munkaidőben, de nyitottak vagyunk a részmunkaidős munkatársak jelentkezésére is.